VÝROBA FOTOGRAFIÍ

 

Základem mimořádné kvality u nás zpracovaných fotografií je stroj - DIGITÁLNÍ MINILAB KONICAMINOLTA R2 SUPER 700 - jeden z nejlepších na trhu. Vyznačuje se mimořádným optickým rozlišením 400 DPI, výkonným a kvalitním skenerem a nově vyvinutou revoluční technologií expoziční jednotky SEAD. Celý systém je řízen výkonným PC s unikátním SW Digital-Ice, který automaticky koriguje barvy, denzitu, škrábance, prach a jiné kazy.Minilab používá ekologicky čistý systém chemie ecojet. Chemie je dodávána ve formě tablet, které si stroj dávkuje sám. Tím je dosaženo doposud nevídané stálosti barevného procesu.

   

Fotografie zhotovujeme na prvotřídní papír KONICAMINOLTA IMPRESA DIGITAL, speciálně vyvinutý pro tento minilab. Vyznačuje se vynikajícím barevným podáním, vysokým D-max, vysoce lesklým povrchem a dlouhou stálostí barev. Vyjímečnost našich fotografií umocňuje silnější podložka papíru a zlatý potisk na rubové straně.

Zhotovujeme fotografie od základního formátu 9x13 až po rozměr 25x38 (viz ceník).

 

Dále nabízíme široký výběr fotoalb a rámečků, prodej filmů.

 

Nadstandardní formáty fotografií jsme schopni ve vysoké kvalitě natisknout na velkoformátovém plotru OCÉ TCS400. Více informací zde.